Ғылыми жоба

2019  жылы  27 қарашада өткен жалпы білім беретін пәндер бойынша ғылыми жобалардың республикалық конкурсының облыстық кезеңінен 3 – орынға ие болған 11 «Ә» сынып оқушысы  Сейдахметова Дананы  және дайындаған мұғалімі Косанова Айжан Умиткалиевна

 1-7 сынып оқушыларына арналған  «Зерде» зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар  Республикалық конкурсы қалалық кезеңінің қорытындысы бойынша жүлделі орынға ие болған оқушылар және дайындаған мұғалімдер

26.10.2019 жыл

Жоба авторының

 аты-жөні

   Сынып Нәтижесі  Жетекшісінің аты-жөні
1. Тасболатова Жания 2 «Ә» 2 – орын Елтаева Гульсын Арыстанбаевна
2. Арыстанбек Елдана 6 «Б» 2- орын Турмагамбетова Гульсум Сабыровна 
3. Сәндібек Нұрсая 2 «А» 3 – орын Жумасаева Бибигуль Сагандыковна 
4 Бейсен Гүлсұлу 2 «А» 3 – орын  Жумасаева Бибигуль Сагандыковна
5 Дадыбай Гүлнұр 3 «Б» 3 – орын  Тажкенова Жамал Сейтжановна
6 Исмагамбетова Медина 6 «А» 3 – орын Камбарова Калима Салменовна 
7 Сапаров Санжар 7 «Б» 3 – орын  Хамит Ақбота Хамитқызы
8 Такенов Аяз 7 «Б» 3 – орын Рабаев Сатыбалды Танаевич

8 ақпан күні, қаламыздағы ФМЛ-де VІІІ ашық өңірлік ғылыми-практикалық оқушылар конференциясының екінші кезеңі өтті. Аталмыш іс-шараға мектебімізден 14 жобамен 16 оқушы қатысып, келесідей нәтиже көрсетті:

    • 1 “А” сынып оқушысы  Азамат Бекзат, 3 орын, секция: биология, жетекші Жумасаева Б.С.
    • 4 “Б” сынып оқушысы Отумбаева Анелия, 2 орын, секция: биология, жетекші: Ахметова С.Ж.
    • 5 “Б” сынып оқушысы Утемисов Турар, 3 орын, секция: этномәдениет, жетекші Тулепбаева Ж.С.
    • 6 “Ә” сынып оқушысы Смагулова Зарина, 2 орын, секция: география, жетекші Бейсенова Ж.Т.
    • 6 “Ә” сынып оқушысы Утимисов Таир, 2 орын және Грамота “Приз зрительских симпатий”, секция: химия, жетекші Косанова А.У.
    • 6 “Ә” сынып оқушысы Утеулин Бекзат, номинация “Автордың практикалық жетістіктері”, жетекші Сарсенбаева А.У.
    • 6 “Б” сынып оқушысы Сапаров Санжар, 2 орын, секция: математика, жетекші Кайрова А.К.
    • 9 “А” сынып оқушысы Мурат Елдана, 3 орын, секция: литературоведение, жетекші Камбарова К.С.
    • 9 “Ә” сынып оқушылары Тажибаев Нұрғалым және Мұрзаш Нұрайля, 1 орын, секция: физика, жетекші Тажибаева Б.К.
    • 10 “Ә” сынып оқушысы Қаңтарбай Мейіржан, 3 орын, секция информатика, жетекші Жаппасбаева Г.А.
    • 10 “Ә” сынып оқушысы Аккужиева Меруерт, 3 орын, секция: биология, жетекші Косанова А.У.
    • 10 “Ә” сынып оқушылары Калибеков Мирасбек және Нұртазина Диана, номинация “Автордың практикалық жетістіктері”, жетекші Жайлебаева У.Р.
    • 10 “Ә” сынып оқушысы Пимичева Анель, 3 орын, секция: география, жетекші Касымова Г.М.
    • 11 “А” сынып оқушысы Есимбек Ғалымжан, 2 орын “Ә” сынып оқушысы, секция Жер және космос туралы ғылым, жетекші Тажибаева Б.К.   
  • Жеңімпаздарды шын жүректен құттықтаймыз.

2018  жылы  27 қарашада өткен жалпы білім беретін пәндер бойынша ғылыми жобалардың республикалық конкурсының облыстық кезеңінен 2 орынға ие болған 11 «А» сынып оқушысы – Болат Гүлсезім  және дайындаған мұғалім –  Косанова Айжан Умиткалиевна

1-7 сынып оқушыларына арналған «Зерде» зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар  Республикалық конкурсы қалалық кезеңінің қорытындысы бойынша жүлделі орынға ие болған оқушыларды және дайындаған мұғалімдерді құттықтаймыз

                                                                                                                                                                                                20.10.2018 жыл

 

Жоба авторының аты-жөні    Сынып Нәтижесі Жетекшісінің аты-жөні
1. Исмагамбетова Медина 5 1 – орын Камбарова Калима Салменовна 

Абенова Гулайым Есентаевна

2. Утимисов Турар 5 І – орын Тулепбаева Жулдызай
3. Батржанов Санжар 2 2 – орын Серік Балнұр
4. Қабиева Дәнел 4 2 – орын Кудебаева Нурзия Махметовна
5. Наурзбаева Гулим 5 2 – орын Косанова Айжан Умиткалиевна
6. Сапаров Санжар 6 2 – орын Кайрова Алмагул Куанышевна
7. Расметов Елнур 2 3 – орын Тажкенова Жамал Сейтжановна
8. Сайлаубек Нұржігіт 3   3 – орын Исмайлова Жансая Бахытбековна
9. Жұмағали Әсем 3 3 – орын Айгужина Гулбану Кадирхановна
10. Утимисов Таир 6 3 – орын Косанова Айжан Умиткалиевна
11. Утеулин Бекзат 6 3 – орын Сарсенбаева Алмагул Усенбаевна

Білім бөлімінің

2018 жылғы 25.10. №1349 бұйрығына

 5 қосымша

         1-7 сынып оқушыларына арналған «Зерде» зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар Республикалық конкурсы облыстық кезеңіне қатысу үшін ұсынылған қатысушылар тізімі 

Жоба авторы Жоба тақырыбы Секциясы Сыныбы Мектебі Жетекшісі
1 Исмагамбетова Медина Лингвистический анализ названий улиц моего города орыс тілі мен әдебиеті 5 №20  ОМ Камбарова Калима Салменовна,               Абенова Гулайым Есентаевна
2 Утимисов Турар Қазағымның қазынасы домбыра Этномәде

ниет

5 №20  ОМ Тулепбаева Жулдызай Сабиевна