Пән олимпиадалары

-9-11 сыныптар арасында жалпы пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың ІІІ (облыстық) кезеңінің жүлдегерлері мен  пән мұғалімдері (2019-2020 оқу жылы)

Пәні Оқушының Т.А. Сыныбы Орны Мұғалімнің Т.А.Ә.
1 қазақ тілі және әдебиеті Смагулова Жұлдызай 10 ІІІ орын Маликова Акмарал Мугайдаевна
2 қазақ тілі және әдебиеті Сеиткан Рахат 11 ІІІ орын Шинбулатова Канзада Бектыбаевна
3 қазақ тілі және әдебиеті Сандибек Асыл 9 ІІІ орын Турмагамбетова Гульсум Сабыровна
4 орыс  тілі және әдебиеті Курманов Диас 9 І орын Таскумбаева Нагима Каликановна
5 Қазақстан тарихы Пимичева Анель 11 ІІІ орын Касымова Гульсум Муратовна

9-11 сыныптар арасында жалпы пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың ІІ (қалалық) кезеңінің жүлдегерлері мен пән мұғалімдері (2019-2020 ооқу жылы)

Пәні Оқушының Т.А. Сы

ныбы

Орны Мұғалімнің Т.А.Ә. ІІІ (облыстық) кезеңіне
1 қазақ тілі және әдебиеті Смагулова Жұлдызай 10 І орын Маликова Акмарал Мугайдаевна ІІІ (облыстық) кезеңіне  өтті.
2 қазақ тілі және әдебиеті Сеиткан Рахат 11 ІІ орын Шинбулатова Канзада Бектыбаевна ІІІ (облыстық) кезеңіне  өтті.
3 қазақ тілі және әдебиеті СандибекАсыл 9 ІІ орын Турмагамбетова Гульсум Сабыровна ІІІ (облыстық) кезеңіне  өтті.
4 орыс  тілі және әдебиеті Курманов Диас 9 ІІ орын Таскумбаева Нагима Каликановна ІІІ (облыстық) кезеңіне  өтті.
5 Қазақстан тарихы Пимичева Анель 11 І орын Касымова Гульсум Муратовна ІІІ (облыстық) кезеңіне  өтті.
6 ағылшын  тілі Сеитканова Диана 10 ІІІ орын Едрисова Арузат Ж  
7 химия Мырзабеков Арман 10 ІІІ орын Сарсенова А.К.  
8 география Дукенбаев Айтуар 9 ІІІ орын Бейсенова Ж.Т.  

Жалпы білім беретін пәндер  бойынша Республикалық олимпиаданың

І (мектептік) кезеңінің қорытындысы.

      Мақсаты : Жалпы  білім  беретін  пәндер  бойынша  Республикалық  олимпиаданың  І(мектептік) кезеңінің нәтижесін қорытындылап, ІІ (қалалық) кезеңіне  сұраныс жасау.

    Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігінің 2014 жылғы  08 тамызындағы  № 340 бұйрығымен бекітілген жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадалардың өткізуін ұйымдастыру Қағидаларына, «Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы» ММ 2018 жылғы 12 қазандағы «2018 -2019 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданы өткізу» туралы № 503 бұйрығына сәйкес, «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі» ММ 2018 жылғы 18 қазандағы  «2018 – 2019 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың І (мектептік) кезеңін өткізу туралы» № 1289 бұйрығына сәйкес және  «2018-2019 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың  І (мектептік) кезеңін өткізу туралы» 2018 жылдың 23 қазанында шыққан № 420 мектептің бұйрығы негізінде  8-11 сыныптар аралығында негізгі пәндер: математика, физика, химия, биология, география, қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі, Қазақстан тарихы пәндері бойынша мектепте республикалық олимпиаданың I (мектептік) кезеңі  өткізілді.

         Білім берудегі мүмкіндігі жоғары деңгейдегі оқушылардың өз білімін көрсетуге жағдай жасау, оқушылардың мемлекеттік жалпы білім беру бағдарламаларын меңгеру деңгейлерін анықтау мақсатында жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың І (мектептік) кезеңі 2018 жылдың 26 қазанда ұйымдасқан түрда өткізілді. Әр сыныпта бұйрық бойынша бекітілген пән мұғалімдері өткізді. Олар :

Сыныптар Оқушы саны Каб  № Кезекші  мұғалім, лауазымы
1 8 а 24 № 24 Тулепбаева Ж.Б.. – музыка пәні мұғ
2 8 ә 27 № 25 Альпеисова Г.      – жантанушы
3 8 б 27 № 29 Салкенова Ж.       – өзін-өзі тану пәні мұғ
4 9 а 27 № 34 Купеев Е.С.          – сызу пәні мұғ.
5 9 ә 26 № 26 Курпебаев Ж.К.   –  дене шынықт мұғ.
6 9 б 26 № 23 Оспанова Р.К.       – технология пәні мұғ
7 9 в 26 № 30 Рабаев С.Т.            – технология пәні мұғ
8 10 а 17 № 21 Муканов К.К.       –  дене шынықт мұғ.
9 10 ә 24 № 31 Шайкенов К.А.    –  дене шынықт мұғ
10 11 а 16 № 22 Изтелеуов Ж.       –  дене шынықт мұғ.
11 11 ә 19 № 33 Бралин А.К.          –  дене шынықт мұғ.

         8-11 сыныптардағы 259 оқушының 17-сі себепті жағдайлармен олимпиадаға қатыса алмады. Барлық қатысқан оқушы саны –  242 оқушы.

Пән атауы 8 сынып 9 сынып 10

сынып

11

сынып

Барлығы    Пән мұғалімдері
Қазақ тілі мен әдебиеті 11 7 1 3 22 Шинбулатова К.Б. Ещанова Ж.А.

Бегалина А.Б.

Маликова А.М.Турмагамбетова Г

Орыс тілі  мен әдебиеті 27 18 5 5 55 Агайсина Р.К .Камбарова К.С.

Таскумбаева Н.К.Бектурганова А

Математика 4 3 2 4 13 Сарсенбаева А.У. Нүрке М.Ш. Жайлебаева У.Р. Искакова А.Қ,
Физика 0 3 3 3 9 Тажибаева Б.К.
Химия 9 3 0 0 12 Сарсенова А.К.
География 2 3 12 9 26 Бейсенова Ж.Т.
Биология 7 13 8 7 35 Косанова А.У.
Қазақстан

тарихы

4 40 6 2 52 Ержан А.МИсмайлова Ж.Б.

Жансугуров С.А.

Қасымова Г.М

Ағылшын тілі 6 8 2 2 18 Окасова Ж.К. Умурзакова С.Т  Нұрғали Г.Н. Курмангалиев А.А.
Барлығы : 70 98 39 35 242

 Мектепішілік олимпиадаға қатысқан оқушыларды өткен оқу жылымен салыстырғандағы көрсеткіш төмендегідей:

2017-2018 оқу жылы 2018-2019 оқу жылы
8 сынып 9 сынып 10 сынып 11 сынып 8 сынып 9 сынып 10 сынып 11 сынып
92 76 37 37 70 98 39 35
                      Қатысқаны – 242                        Қатысқаны – 242
Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың

ІІ (қалалық) кезеңіне қатысатын оқушылар тізімі

оқушының тегі, аты пәні сыныбы Пән мұғалімінің тегі, аты, әкесінің аты (толығымен) санаты
1 Казымбекова Аруна химия 8 Сарсенова Ардак Конакбаевна Мұғалім -зерттеуші
2 Мырзабеков Арман химия 9 Сарсенова Ардак Конакбаевна Мұғалім -зерттеуші
3 Бакитжанова Ясмин биология 8 Косанова Айжан Умиткалиевна жоғары
4 Ахметбекова Актоты биология 9 Косанова Айжан Умиткалиевна жоғары
5 Дукенбаев Айтуар география 8 Бейсенова Жанат Таупкеловна І
6 Сапашев Ержан география 9 Бейсенова Жанат Таупкеловна І
7 Сандыбек  Асыл қазақ тілі мен әдеб 8 Ещанова Жанаргуль Ануарбековна Педагог-модератор
8 Смагулова Жұлдызай қазақ тілі мен әдеб 9 Маликова Акмарал Мугайдаевна бірінші
9 Сеиткан  Рахат қазақ тілі мен әдеб 10 Шинбулатова Канзада Бектыбаевна жоғары
10 Болат  Гүлсезім қазақ тілі мен әдеб 11 Бегалина Айгуль Болатовна Педагог-зерттеуші
11 Курманов Диас орыс тілі мен әдеб 8 Таскумбаева Нагима Каликановна Педагог- сарапшы
12 Сейткереева Аружан орыс тілі мен әдеб 9 Бектурганова Алтынай Сулейменовна бірінші
13 Шамганова Диляра орыс тілі мен әдеб 11 Агайсина Рашида Кажгабыловна жоғары
14 Кужемратова Айдана ағылшын тілі 8 Окасова Жазира Кайратовна Педагог-модератор
15 Кабенов Нурсултан ағылшын тілі 9 Нұрғали Гүлім Нұрғалиқызы Педагог-модератор
16 Туяқ Айбек Қазақстан тарихы 8 Жансугуров Сабыржан Амантаевич І
17 Тулешова Наргиз Қазақстан тарихы 9 Исмайлова Жансая Бахытбековна І
18 Пимичева Анель Қазақстан тарихы 10 Касымова Гульсум Муратовна І